دسته بندی مقالات و مقاله های در زمینه کلاسترینگ

دسته بندی مقالات و مقاله های در زمینه کلاسترینگ

دسته بندی مقالات و مقاله های در زمینه کلاسترینگ

دسته: شبکه های کامپیوتری

بازدید: 23 بار

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 1898 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 160

دسته بندی مقالات و مقاله های در زمینه کلاسترینگ ترقى هاى تازه در مدارهاى مجتمع ظهور یك نسل نو را از حسگرهاى توان پایین ارزان و بسیار ریز را ترغیب به ایجاد می كند به خاطر امكان‌پذیرى اقتصادى و محاسبه‌اى شان، یك شبكه از صدها و هزاران حسگر پتانسیلی را براى كاربردهاى متعدد در هم نظامى و هم غیرنظامى كاربردها از قبیل نظارت میدانى جنگى، امنیت و م

قیمت فایل فقط 46,200 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

ترجمه و مقالات در زمینه کلاسترینگ:

مقاله:  clustering in Data mining  
آنالیز مقاله : دسته بندی تحمل خطا در شبکه های بیسیم
مقاله :مفهوم كلاسترینگ و جنبه‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن
مقاله:  Gustafson-Kessel algorithm(GK
مقاله: دسته بندی تحمل خطا در شبکه های بیسیم

چكیده- در طول سال‌هاى معدود گذشته شبكه های حسگر بى سیمى توزیع شده  كانون تحقیق قابل توجهی براى كاربرهای هم نظامى و هم غیرنظامى بوده است. حسگرها عموماً مجبور به تامین موجودى انرژى هستند بنابراین مدیریت كارآمد شبكه بسیار مهم است كه زندگى سیستم را تمدید مى كند. انرژى حسگرها مى تواند  ارتباط دوربرد برای دستیابی و كنترل یك محل فرمانى دور را پشتیبانى بكند بنابراین آنها  به  چندین ردیف معمارى برای فرستادن اطلاعات به جلو نیاز دارند. یك راه باكارآمد برای افزایش عمر سیستم یك قسمت شبكه در دسته هاى جدا با یك گره انرژى بالا كه دروازه با عنوان سرگروه نامیده می شوند. شكست‌هادر شبكه‌بندى حسگرهابه خاطر محیط بى ثمر و استقرار نظارت‌نشده اجتناب‌ناپذیر هستند  . با این وجود، شكست‌ها در سطح بالاتر از سلسله مراتب هستند براى مثال علت دسته كردن‌سر گروه ها زیان بیشتر به سیستم است براى اینكه آنها  همچنین دسترسى را به گره محدود مى كنند كه زیر سرپرست شان هستند. در این مقاله ما یك مكانیزم باكارآمد را  براى بهبود یافتن كاركرد حسگرها از یك گروه ناموفق پیشنهاد مى كنیم راه دستیابى ما دوری كردن از دوباره مقیاس و دسته بندی كامل است كه نیاز به  استقرار دروازه‌هاى زاید نباشد.

کلمات کلیدی: گروه بندی شبکه تحمل خطا-شبکه های بیسیم ارتباط آگاه انرژی

1- مقدمه :

 این وسائل حساس به مراقب توانای وسیعی در برابر شرایط محیطی نیاز دارند از قبیل : حرارت، فشار،  جنبش و غیره   

  منحرف شدن تعدادى از این وسائل و استقرار تك‌كاربردى شان در منطقه شبكه بندى شده باعث مدیریت كمتر بر این سیستم‌ها می شود. حسگرها به طور نمونه مصرف‌شدنى هستند و كاركردشان تا تخلیه آخرین انرژى شان پیش‌بینى مى شوند. بنابراین، انرژى یك منبع خیلى كمیاب براى این چنین سیستم‌هاى حسگر است و مدیریت عاقلانه براى تمدید كردن زندگى حسگرها براى یك مدت مأموریت ویژه می باشد.

به طور نمونه حسگرهای شبكه مدل یك گره فرمانى یا ایستگاه مبنا را پیروى می كنند ، حسگرهاجریانات  اطلاعات را به یك اتفاقات و در فواصل معین و یا مبنى بر فرمانى گره مخابره می كنند. گره فرمانى است از مكان دور افتاده از منطقه ای كه  نشان مى دهد حسگرها جایى كه معمولاً مستقر شده‌اند. براى اینكه نگهدارى انرژى مصرف‌شده در ارتباطات با گره فرمانى  چند مختلف و تكنیك‌هاى مسیریابى آگاه انرژى رادر مقالات پیشنهادشده است. این تكنیك‌ها به خاطر كشف مسیر  و پیدا كردن مطلوبترین ارتباط كه با گره فرمانی برقرار می شوند سر هستند. به علاوه زحمت اضافى روى گره خواهند داشت، كه دور گره فرمانى را نشان مى دهد، مانند بیشتر ترافیكی كه  از میان آنها مسیر به مقصد خواهد رسید.

قیمت فایل فقط 46,200 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

برچسب ها : دسته بندی مقالات و مقاله های در زمینه کلاسترینگ , clustering in Data mining , آنالیز مقاله , دسته بندی تحمل خطا در شبکه های بیسیم , مفهوم كلاسترینگ و جنبه‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آن , GustafsonKessel algorithm(GK , دسته بندی تحمل خطا در شبکه های بیسیم , گروه بندی شبکه – تحمل خطاشبکه های بیسیم – ارتباط آگاه انرژی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
محصولات پر فروش

دسته بندی محصولات

بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی